Virtualní trénink s BH iConcept

BH Fitness se neustále snaží přinést do povědomí nové technologie a možnosti, které dnešní doba nabízí. Proto pro své produkty do domácího prostředí nabízí trenažéry, které vynikají nejen kvalitní mechanikou a moderním designem, ale i inovativní programovou nabídkou a tréninkovým softwarem.

V tomto případě se jedná o monitory vybavené moderními TFT dotykovými displeji s wifi připojením, případně stroje vybavené i.Concept technologíí s Bluetooth, které jsou rozdílné svými možnostmi stejně jako "den a noc" a přesně proto se říká, že "každé zboží má svého kupce".


 

 

i.Concept technologie

Technologie i.Concept

Technologie i.Concept je u produktů BH naopak určena pro lidi, kteří chtějí klasický trenažér, který budou využívat pro běžné využívání a v případě potřeby jej mohou rozšířit o plnohodnotné tréninkové aplikace jako je například Kinomap, kde můžete jezdit po celém světě a aplikace vám bude v průběhu tréninku regulovat odpor v návaznosti na aktuální terén.

Tyto trenažéry nabízí většinou standardní LCD monitor, který vyobrazuje všechny potřebné parametry při tréninku (čas, vzdálenost, spálené kalorie atd.) Nicméně nabízí i možnost připojení externího zařízení jako je tablet či smartphone prostřednictvím bluetooth konektivity. 

Můžete tak naplno využívat všechny kompatibilní tréninkové aplikace se značkou BH Fitness. Jsou to známé aplikace jako Kinomap atd..

Trenažéry BH Fitness, které toto připojení umožňují mají v názvu označení "DUAL", díky kterému můžete přes systém DUALKIT připojit váš trenažér s tabletu či smartphonem.

Zařízení DUALKIT je u vybraných modelů součástí dodávky a u některých je třeba si jej dokoupit

 VIDEO I.Concept

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací