Touch&Fun Technology

Naše značka BH Fitness se neustále snaží přinést do povědomí nové technologie a možnosti, které dnešní doba nabízí. Proto pro své produkty do domácího prostředí nabízí trenažéry, které vynikají nejen kvalitní mechanikou a moderním designem, ale i inovativní programovou nabídkou a tréninkovým softwarem.

V tomto případě se jedná o monitory vybavené moderními TFT dotykovými displeji s wifi připojením, případně stroje vybavené i.Concept technologíí s Bluetooth, které jsou rozdílné svými možnostmi stejně jako "den a noc" a přesně proto se říká, že "každé zboží má svého kupce".


TFT monitorTechnologie TFT - Touch and Fun

Tento unikátní systém ocení především uživatelé, kteří hledají snadno ovladatelný a přehledný monitor, které jim nabídne všechny základní funkce, zabudovaná tréninková videa, programy a spoustu interaktivní zábavy pro pravidelné trénování.

Součástí tohoto monitoru je možnost připojení přes wifi k internetu a využívání zabudovaných aplikací jako je google chrome, facebook atd. Krom toho jsou součástí i 3 tréninková videa, která slouží jako motivace během tréninku (videa nijak neregulují odpor při tréninku).

Dále nabízí zabudovaný MP3 přehrávač a USB vstup pro přenos fotek, video souborů atd. Tento model nenabízí bluetooth konektivitu a využívání tréninkových aplikací jako je například Kinomap přes externí tabletu či smartphone atd.

 

 

 

VIDEO TFT

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací