Tréninkové aplikace BH Fitness

BH FITNESS je španělská značka fitness strojů, která již přes 30 let nabízí špičkové trenažéry do domácích, ale i plně komerčních podmínek. Krom kvalitní mechaniky, ale bez debat nabízí i inovativní programovou nabídku včetně atraktivní možnosti využívání tréninkových aplikací pro maximální zážitek z domácího tréninku.
Tréninkové aplikace můžete využívat u většiny BH rotopedů, eliptických, běžeckých a veslařských trenažérů prostřednictvím bluetooth komunikace a smartphonu či tabletu.

Pokud tedy chcete běhat po kopcích, či jezdit po italských silnicích v pokoji vašeho obýváku, tak tento článek rozhodně musíte dočíst až do konce!

 

Aplikace

 


Než ale začneme, tak nejdříve trochu teorie pro přehlednost:

V současné době značka BH FITNESS nabízí trenažéry z domácí řady HOME, které mohou být vybavené buď tzv. TFT dotykovým monitorem, nebo modely s technologií i.Concept, které jsou označovány v názvu slovíčkem DUAL.

 

 • TFT monitory mají dotykové displeje vybavené internetem, youtube, videotrasami a dalšími moderními technologiemi, ovšem tím pádem už nenabízí připojení k externím zařízením jako je tablet, či mobilní telefon a nelze na nich tedy využívat externích tréninkových aplikací.
 • Naproti tomu trenažéry označované v názvu "DUAL" jsou vybaveny standardním displejem měřícím základní hodnoty s možností programů, umožňují ale využití technologie i.Concept. Díky ní si můžete ke stroji přes Bluetooth napárovat svůj telefon, nebo tablet, stáhnout do něj tréninkovou aplikaci a užívat si interaktivní trénink tímto způsobem.


Trenažéry s označením "DUAL" nabízí bluetooth připojení či jeho možnost dokoupení formou modulu DUALKIT. Při bližší informace o konkrétní možnosti připojení se samozřejmě vždy dočtete přímo na našich stránkách na konkrétním produktu.

 

              

   


TIP z praxe:

Svět aplikací prochází neustálým vývojem a řada aplikací může změnit své uživatelské podmínky, či některé aplikace mohou ve spolupráci se značkami jako je BH Fitness vzniknout či naopak zaniknout. Proto si vždy raději ověřte konkrétní požadavky, představy či aktuální aplikace u vašeho prodejce trenažérů bez ohledu na značku.

 bh fitness aplikace

APLIKACE BH FITNESS:       

 

  

kinomap app 

KINOMAP: Tato tréninková aplikace KINOMAP je prakticky to samé jako BH Kinomap, v čem je tedy rozdíl? Tato verze je kompatibilní se všemi značkami. Pokud tedy budete využívat z jiných populárních značek jako je třeba Flow Fitness, Tunturi, Xebex, tak je tato aplikace kompatibilní (BH Fitness samozřejmě také).
Opět se jedná o kvalitní tréninkovou aplikaci, která vám nabízí tréninková videa z celého světa.

Jedna z dalších výhod je možnost využívání optického snímače prostřednictvím vaši kamery v tabletu či telefonu. Při tréninku v tomto modu bude aplikace snímat váš pohyb a dle něj načítat i hodnoty. V tomto modu není trenažér nijak propojen s aplikací a proto tedy ani terén videu nereguluje odpor při tréninku.

POZOR!
Tato verze má v současné době 14ní verzi zdarma a následně již musíte zakoupit členství pro další období dle ceníku na www.kinomap.com .

Technické požadavky: 

 • operační systém iOS 9.0 a novější (pro iPhone, iPad, iPod touch), Mac - macOS 11 či novější s procesorem M1
 • operační systém Android 5 či vyšší
 • upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4,0 a vyšší a samozřejmě dobré WIFI připojení v místě využívání

 

google play  app store

 

VIDEO

  

fitcycle app

 

FITCONSOLE: další aplikace určená pro rotopedy, crossové a běžecké trenažéry značky BH FITNESS s pestrou nabídkou cvičebních programů. Aplikace je zcela zdarma ke stažení a umožňuje sledovat trénink a zobrazit Vaše zlepšení v rámci požadovaných cílů. Jedná se o zdokonalený počítač Vašeho přístroje.

 

 

Technické požadavky: 

 • operační systém Android 4,0 a vyšší
 • operační systémy vyžaduje iOS 8.1 nebo novější. Kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch
 • upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4,0 a vyšší a samozřejmě WIFI v místě použití

 

google play   app store

 

VIDEO

  

cycle rush app

 

CYCLE RUSH 2: patří k aplikacímzvyšující motivaci při tréninku. Stažením aplikace Rush 2 si užijete vzrušující a poutavý zážitek, který poskytuje! Aplikace je nabitá skvělými funkcemi na trati s Vaším fitness tréninkem. Aplikace je zcela zdarma ke stažení.

 

 

Technické požadavky: 

 • operační systém iOS 6,0 nebo vyšší (iPhone, iPad, iPod touch)
 • operační systém Android zatím neumožňuje připojení s aplikací
 • upozorňujeme na potřebu Bluetooth 4,0 a vyšší a samozřejmě WIFI v místě použití

 

app store

  

zwift appZWIFT: je také velmi populární tréninková aplikace určena pro celou řadu trenažérů. V současné době BH Fitness není kompatibilní s touto aplikací, ale v průběhu roku 2021 budou již dostupné modely, které budou kompatibilní i s touto aplikací. Tato aplikace nabízí trénink formou videotréninku a skupinových závodů, kterých se účastní lidí z celého světa. Aktuální podmínky a možnosti této aplikace se můžete dočíst na stránkách www.zwift.com .
 
Pro více informací kontaktujte svého prodejce

 

 

Technické požadavky: 

 • operační systém Android 7 či vyšší
 • iOS 9.0 a novější (iPhone, iPad, iPod touch)
 • Apple TV - je požadován tvOS 11.0 nebo novější

google play  app store

 

VIDEO

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací