Technologie BH FITNESS GYMLOOP pro vaše fitnesscentrum

 

Také uvažujete nad tím, co a jak zjednodušit, zlepšit v řízení a provozu Vašeho fitness centra? Přemýšlíte, jak se co nejvíce zatraktivnit pro své zákazníky, tak aby se vždy a rádi vraceli? Nebo budujete úplně nové fitko a chcete se odlišit od konkurence?

Pokud jste si odpověděli na jedinou otázku "ANO", tak právě pro Vás budou následující informace užitečné!

Společnost BH Fitness, která je předním evropským výrobcem fitness vybavení jak pro domácí, tak zejména komerční využití, vyvinula špičkovou aplikaci BH GymLoop, která dokáže být Vaší pravou rukou ve Vašem podnikání. Společně s Vámi tak co nejefektivněji řídit Vaše fitness centrum a zároveň motivovat Vaše zákazníky k dalším a pravidelným návštěvám.

Ve Španělsku jsme si mohli aplikaci "na vlastní kůži" vyzkoušet a to jak z pohledu návštěvníka fitka, tak i naopak z pohledu jeho provozního ředitele. Byli jsme doslova ohromeni, jak skvělou práci vývojáři BH Fitness odvedli, jak jednoduše a rychle je množné získat vzácná data o trenérech, Vašich zákaznících, jak je snadno vyhodnocovat a tím následně i efektivně využívat. 

 

Návštěva takto vybaveného fitka byla pro mě osobně velkým zážitkem. V první řadě jsem dostal nárámek s čipem, což ještě není nic extra zajímavého, nicméně po stažení aplikace BH GYMLOOP do svého mobilního telefonu (verze pro klienty) jsem se po přihlášení dostal k již naplánovanému tréninku od osobního trenéra, který nám byl přidělen a to už nám velmi zajímavé přišlo. Věděl jsem tedy, že mě nyní čeká 10 minut na eliptickém trenažéru, u kterého jsem se jednoduše přihlásil přiložením náramku. V aplikaci jsem měl i náhled na další stanoviště, které mě budou ještě do konce mé návštěvy čekat.

Data o tréninku se hned zaznamenala do mého profilu a takto jsem pokračoval dál. Když přišly na řadu silové stroje, překvapilo mě, že i ty jsou vybavené obrazovkami, kde je nejen přesně graficky videem znázorněno, jak správně cvik na stroji provádět, ale zároveň mi stroj počítal i počet opakování při cvičení, což je něco, na co jsem u těchto typů strojů nebyl dosud zvyklý.

 

Zde se můžete podívat na ilustrační video:  

 

Po skončení tréninku mi aplikace BH GYMLOPP vyhodnotila, jak jsem si vedl a když jsem se chtěl se s svými výsledky pochlubit trenérovi, on už ty informace znal. Zároveň už plánoval příští návštěvu fitka s cílem, kam se chceme dostat, což jsem musel, vzhledem ke vzdálenosti fitness centra, s díky odmítnout.

Když shrnu tuto návštěvu, která na mě opravdu velmi zapůsobila, odnesl jsem si příjemné pocity z velké profesionality, jednoduše jsem našel místo, kde udělají pro můj vysněný cíl skutečně maximum a to mě z největší části doprovázel pouze virtuální trenér v podobě aplikace BH GYMLOPP. 

 

Nutné, je však zmínit fakt, že aplikace sama o sobě by byla hůře použitélná nebýt chytrých obrazovek umístěných na každém stroji, resp. její využití by nebylo tak komfortní a efektivní, nebýt technologie "SMART FOCUS".

Na první pohled jde vlastně pouze o obrazovku stroje, nicméně tento počítač s displejem umí mnohem více než-li jen počítat, zobrazovat a přenášet tréninková data. Obrazovky SMART FOCUS zajišťují identifikaci cvičence, aby technologie BH GYMLOOP mohla získat data ze cvičení a zároveň zajišťují funkci interaktivní zábavy. Počítač s dotykovou obrazovkou je přilášen na wifi, takže kromě standardního prohlížeče a appek jako facebook, youtube apod., máte k dispozici i nahrané virtuální tréninky, kdy se můžete proběhnout po pláži v karibiku a na jiných zajímavých místech. Pro nadšence je zde připraveno několik fyzických testů, takže je možné porovnat se podle armádních kritérií, najdete zde i známý Cooperův test, testy podle Gerkinova protokolu pro hasičskou asociaci a dalšího množství vychytávek pro zpříjemnění náročných chvil strávených na kardio trenažérech. Pomyslnou třešinkou na dortu je dotykové, intiutivní ovládání obrazovky s přesnou komunikací s běžeckým pásem.   

 

Zde se můžete podívat na ilustrační video: 

 

Když se vrátím ke své zkušenosti ze španělského fitness centra, chtěl bych ještě nastínit pohled z očí provozovatele. Funkčností zmíněné aplikace BH GYMLOOP je celá řada, jde vlastně o komplexní správu portfolia trenérů a klientů. Mohli jsme vidět jak ředitel viděl celé portfolio svých trenérů a u každého z nich jeho dopředu rozplánovaný kalendář, každou návštěvu bylo možné ověřit, zda proběhla či nikoli a s jakým výsledkem. Výjimkou nebyli ani informace o klientech a to vše velmi přehledně zobrazené s intiutivními funkcemi. Dle slov zaměstnanců, jsou velice oblíbenou funkcí notifikace v aplikaci, vedle automatických, které vytváří sama aplikace dle daných požadavků, je možné využít i notifikace manuální jako komunikační kanál se svými svěřenci. Fitness centrum tímto způsobem řešilo informování svých zákazníků o novinkách, změnách ve fitku, posílali takto pozvánky a to jak hromadné tak i ty individuální. 

Další velkou výhodou byly vyhodnocovací schopnosti zakáznických dat, např. z pohledu chování návštěvníků. Nástroj BH GYMLOOP tak uměl dávat např. varovné signály trenérům u návštěvníků, u kterých byla velká pravděpodobnost, že už jejich fitko neplánují navštívit. Zaměstnanci tak mohli dostatečně rychle zaregovat a šanci na udržení klienta tak podstatně zvýšit. Přidanou hodnotou bylo, že vše bylo zautomatizováno, naprogramováno a informace chodily automatickými notifikacemi a pak už bylo jen na trenérovi, zda přidá ještě svou aktivitu, zákazníka kontaktuje a například namotivujeho k dotažení cíle, který si na začátku společně stanovili.

 

Zde se můžete podívat na ilustrační video:

 

Aplikace BH GYMLOOP je velmi propracovaná a vývojáři z BH Fitness jí stále zdokonalují, avšak už nyní je na ni vidět spousta nasdílených zkušeností z různých fitness provozů, díky kterým se naplnila celou řadou velmi praktických funkcí. Pokud tedy chcete Vaše podnikání posunout o několik příček výše, můžeme Vám tuto aplikaci jen vřele doporučit. 

 

 

      

 

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací